Marsh Mellow South Cottage By Bluescape
De gesitueerde in Saint James Marsh Mellow South Cottage By Bluescape Saint James bevindt zich binnen 3 km afstand van Gallery of Caribbean Art en biedt toegang tot verschillende toeristische plekken in de buurt.
Het Strand van Holetown is op 10 minuten rijden gesitueerd. De villa biedt ook de nabijheid van natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Petrea Gardens, op 2 km afstand. Marsh Mellow South Cottage By Bluescape bevindt zich niet ver van de St. Francis Of Assisi At Mount Steadfast en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.
Tot de badkamerfaciliteiten van deze woning behoren ook een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.
Deze gesitueerde in Saint James Marsh Mellow South Cottage By Bluescape biedt onder andere een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei om zelf te koken. Gasten kunnen dineren in Carlton Variety Bar & Grille, gelegen op een klein stukje lopen van deze villa. Dit vakantiehuis is goed verbonden met veel bezienswaardigheden en ligt binnen 10 minuten loopafstand van Nicky bushalte.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Grantley Adams30 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Marsh Mellow South Cottage By Bluescape van de luchthaven Grantley Adams?
Marsh Mellow South Cottage By Bluescape ligt op 32 minuten rijden van de luchthaven Grantley Adams. - ❓
Is er Wi-Fi in Marsh Mellow South Cottage By Bluescape?
Ja, Marsh Mellow South Cottage By Bluescape biedt wifi aan. - ❓
Hoeveel kost het om Marsh Mellow South Cottage By Bluescape te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Marsh Mellow South Cottage By Bluescape is $292. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Marsh Mellow South Cottage By Bluescape?
Gasten van Marsh Mellow South Cottage By Bluescape kunnen eten in Real Jamaican Jerk restaurant, dat Caribische gerechten serveert. - ❓
Welke betaalmethoden staat dit vakantiehuis toe?
Dit vakantiehuis accepteert betalingsmethoden zoals Visa, Discover en Diners Club. - ❓
Is er een keuken in deze villa?
Een keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in deze villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Marsh Mellow South Cottage By Bluescape?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Saint James zijn Team Baywatch Watersports en de Limegrove Luxury Shopping, die respectievelijk op 3 en 3,1 km van Marsh Mellow South Cottage By Bluescape liggen. Daarnaast is de Welchman Hall Gully (4 km) ook een aanrader om te bezoeken.